سید سعید رفیعی پور علوی، عضو هیئت مدیره فولادمتیل گفت: شرکت فولاد متیل با بهره‌مندی از شرکت‌های زیرمجموعه خود این امکان را فراهم کرده که محصولات تولیدی فولادمبارکه را در اقصی نقاط کشور به دست مصرف کنندگان برسد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فولاد متیل، سید سعید رفیعی پور علوی، عضو هیئت مدیره فولاد متیل در پی برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد متیل و گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایراسین اظهار داشت: شرکت فولاد متیل یکی از مزیت‌های رقابتی ویژه گروه فولاد مبارکه است که با بهره‌مندی از شرکت‌های زیرمجموعه خود این امکان را فراهم کرده که محصولات تولیدی فولادمبارکه را در اقصی نقاط کشور به دست مصرف کنندگان برسد.

وی افزود: شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فولاد متیل در سراسر کشور عملیات توزیع و فروش به صورت خرده فروشی را در برنامه‌های اصلی خود تعریف کرده‌اند و خوشبختانه توانسته‌اند نیاز صنایع پایین دستی فولاد را به مواد اولیه تامین کنند.

به گفته هیئت مدیره فولاد متیل، این هلدینگ از سال گذشته تاکنون انضباط مالی و حقوقی برای شرکت‌های گروه فولاد متیل در قالب تدوین دستورالعمل‌ها و گردش کارها دنبال می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به تنوع شرکت‌های خدماتی زیرمجموعه و گستره جغرافیایی فعالیت‌های این شرکت‌ها از سال گذشته، شرکت فولاد متیل ایجاد انضباط بر فعالیت‌های مالی، بازرگانی و حقوقی شرکت‌های گروه را دستور کار خود قرار داده که منجر به تدوین دستورالعمل‌ها و گردشکارهای مدون شده است که به روز رسانی و نظارت بر اجرای این دستورالعمل‌ها از برنامه‌های آتی هیئت مدیره خواهد بود.