PHOTO-2023-06-20-09-43-39

مدیرعامل هلدینگ فولاد متیل بعد از برگزاری مجمع عمومی سالیانه مطرح کرد؛ رضایت سهامداران از عملکرد هلدینگ فولاد متیل

 

 

مهندس رضا حیدری، مدیرعامل شرکت فولاد متیل و سرپرست معاونت فروش و بازاریابی فولادمبارکه در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت گفت: شرکت فولاد متیل موفق شد با انضباط مالی حاکم بر مجموعه و همچنین ورود به فعالیت‌های بازرگانی مرتبط، عملکرد خوبی را در زمینه سودآوری در سال گذشته به ثبت برساند که خوشبختانه این عملکرد رضایت سهامداران را در سالی که گذشت به همراه داشته است.

رضا حیدری، سرپرست معاونت فروش و بازاریابی فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت فولاد متیل بعد از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایراسین اظهار داشت: شرکت فولاد متیل توانست یک میلیون و ۳۰۰ هزارتن کنسانتره گروه فولاد مبارکه را در سال ۱۴۰۱ تامین کند. از سوی دیگر نیز شرکت‌های زیرمجموعه فولاد متیل موفق شدند با شفافیت بالا، محصولات فولاد مبارکه را به دست تولیدکنندگان اصلی کشور برسانند و ضرایب خوبی از شاخص های خرده فروشی و فروش داخلی استان به ثبت برسانند.

وی تصریح کرد: شرکت فولاد متیل تصمیم دارد در سال ۱۴۰۲ پروژه‌های توسعه‌ای خود را در زمان مقرر به بهره برداری برساند؛ امیدواریم با تحقق این طرح‌های توسعه‌ای عملکرد شرکت‌های زیر مجموعه در زمینه خدمت رسانی به واحدهای تولیدی کشور به نحو چشمگیری افزایش پیدا کند.

مدیرعامل شرکت فولاد متیل عنوان کرد: در راستای سیاست فولاد مبارکه مبنی بر اصلاح شبکه خرده فروشی، فولاد متیل به عنوان هلدینگ تخصصی زنجیره فروش فولاد مبارکه نقش اساسی در اصلاح شبکه خرده فروشی فولاد مبارکه خواهد داشت.

سرپرست معاونت فروش و بازاریابی فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت فولاد متیل در پایان اظهار داشت: از تمامی کارکنان فولاد متیل که در این موفقیت نقش داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم؛ امیدواریم با تداوم حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه موفقیت ها در سال ۱۴۰۲ ادامه دار باشد.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *