4444444

سرپرست معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه: تولید محصولات جدید کیفی در فولادمبارکه / در سال۱۴۰۲ سبد محصولات صادراتی فولاد مبارکه گسترش می‌یابد

 

سرپرست معاونت فروش شرکت فولادمبارکه و مدیرعامل شرکت فولاد متیل با حضور در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران ضمن اشاره به تولید محصولات کیفی جدید در شرکت فولادمبارکه تکمیل سبد محصولات این شرکت را باعث جذب هرچه بیشتر مشتریان به این شرکت دانست.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فولاد متیل، مهندس رضاحیدری در حاشیه نمایشگاه توانمندی های صادراتی در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید بر نگاه ویژه مدیران و‌کارکنان شرکت فولادمبارکه به توسعه کمی، کیفی و متوازن، این نگاه را عامل سرعت‌گیری طرح‌های توسعه فولادمبارکه اعلام کرد.

وی صادرات ۲میلیون تنی گروه فولادمبارکه را در کنار تامین نیازهای داخلی منشا تامین ارز طرح های توسعه فولادمبارکه دانست و ثبات قوانین و آیین‌نامه‌های صادراتی را برای حفظ بازارهای صادراتی حیاتی عنوان کرد.

سرپرست معاونت فروش شرکت فولادمبارکه از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه دعوت کرد با حضور در خطوط تولید فولادمبارکه و کارکنان این شرکت از سرعت گیری فعالیت‌های توسعه‌ای این شرکت مطلع شوند.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *