۲۰۲۳۰۵۰۸۱۶۰۹۴۵__P5A821677777

سرپرست معاونت فروش و بازاریابی فولادمبارکه عنوان کرد: حفظ جایگاه صادراتی محصولات فولادمبارکه در کنار تامین نیازهای داخلی

 

سرپرست معاونت فروش و بازاریابی فولادمبارکه و مدیرعامل شرکت فولاد متیل ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی در گفت‌وگو با خبرنگاران رویکرد گروه فولادمبارکه در حوزه فروش و بازاریابی را مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فولاد متیل، مهندس رضا حیدری تامین نیاز داخلی را در حوزه ورق و سایر محصولات تولیدی گروه فولادمبارکه اولویت اول شرکت فولاد مبارکه دانست و بر حفظ مشتریان خارجی این شرکت در کنار تامین نیاز مشتریان داخلی تاکید کرد.

وی توجه ویژه گروه فولادمبارکه در تولید محصولات کیفی را باعث تکمیل سبد محصولات صادراتی این گروه دانست و افزود: ارتباط موثر با مشتریان داخلی و خارجی باعث ارتقای کیفیت روزافزون محصولات تولیدی این شرکت خواهد شد.

سرپرست معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه صادرات 2 میلیون تنی گروه فولادمبارکه و ارز حاصل از این صادرات را محرک جدی طرح‌های توسعه این شرکت دانست و از مذاکرات جدی با مشتریان در حاشیه نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی خبر داد.

گفتنی است پنجمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران به مدت 4 روز از 17 تا 20 اردیبهشت ماه با حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی پیشرو در عرصه صادرات در نمایشگاه بین‌المللی تهران برپاست.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *