مدیرعامل شرکت فولاد ساخت جنوب گفت: در حال حاضر ظرفیت سالیانه شرکت فولادساخت جنوب بیش از 10 هزار تن است، اما با توجه به روند مثبت و رو به رشد فعالیت‌های شرکت، در آینده نزدیک شاهد افزایش ظرفیت و توسعه این شرکت خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فولاد متیل، مهندس اخلاق محمدیان در حاشیه سومین نمایشگاه بومی سازی صنعت فولاد کشور با تبیین عملکرد شرکت فولاد ساخت جنوب در محورهای تنظیم بازار و تولید، اظهار داشت: شرکت فولاد ساخت جنوب از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فولاد متیل و عامل فروش محصولات تولیدی شرکت فولادمبارکه در استان خوزستان است و فروش ورق‌های فولادی و تامین خدمات مورد نیاز صنایع کوچک و متوسط فعال در زمینه صنایع پایین دستی فولاد، از جمله اقدامات این شرکت در زمینه تنظیم بازار و حمایت از صنایع کوچک به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز از درون استان است.

وی افزود: خطوط تولید شرکت فولاد ساخت جنوب نیز معطوف به تولید انواع پروفیل‌های فولادی و ورق‌های پوشش سقف است که در صدد افزایش و توسعه ظرفیت تولید هستیم.

مدیرعامل شرکت فولاد ساخت جنوب با اشاره به اهداف و چشم اندازهای آتی این شرکت؛ بیان کرد: در صدد کشف بازارهای جنوب کشور نظیر استان‌های بوشهر و کهگلویه و بویر احمد هستیم و پیش‌بینی می‌شود با توجه به شاخص‌های توسعه و ارزیابی فعلی، به زودی در این استانها نیز فعالیت خود را توسعه دهیم.

محمدیان در رابطه با اهمیت شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی؛ عنوان کرد: نمایشگاه‌های تخصصی یکی از مهم‌ترین زمینه‌های نزدیکی اهداف و چشم اندازهای سرمایه‌گذاران، تولید کنندگان و کارآفرینان کشور را فراهم می‌سازد و از این جهت حضور در چنین رویدادهایی می‌تواند به شناخت بهتر پتانسیل‌ها، نقاط قوت و ارتقای کیفی عملکرد شرکت‌ها منجر شود.