e8d89020-d383-4fe2-99f3-bf65ce823003_20221226_161151-

در 9ماهه سال جاری محقق شد؛ رشد 10درصدی درآمد شركت فولاد مباركه

درشرایطی که وجود برخی محدودیت‌های مصرف در حوزه انرژی عرصه را بر واحدهای تولیدی فولاد کشور تنگ کرده است، مدیران و کارکنان فولاد مبارکه با انسجام و همدلی هر چه بیشتر توانستند در 9 ماهه سال 1401 با عملکرد خوب خود در تولید انواع محصولات قابل فروش، رشد 10 درصدی درآمد فروش نسبت به مدت مشایه سال قبل را به ثبت برسانند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فولاد متیل به نقل از فولادمبارکه، مهدی کویتی معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه ضمن اشاره به مطلب فوق، درآمد حاصل از فروش این شرکت در آذر ماه را بیش از 12 هزار میلیارد تومان اعلام و اظهار کرد: درمجموع 9 ماهه سال جاری درآمد فروش فولاد مبارکه با رشد 10درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 115 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است. 

وی در ادامه از رشد فزاینده صادرات در آذرماه سال جاری خبر داد و گفت: در حوزه صادرات با عنایت به این که مدیریت شرکت همواره بر اولویت تامین بازار داخل تاکید داشته است از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 359 هزار تن محصولات شرکت به بازارهای خارجی عرضه شده است. اما در شرایط فعلی که کشور بیش از هر زمان دیگر به ارزآوری نیاز داشته است، این شرکت همگام با سیاست‌ها و استراتژی‌های اقتصادی کشور، به تنهایی در آذر ماه سال جاری توانست با فروش 149 هزار تن محصول در بازارهای جهانی میزان صادرات شرکت را به 508 هزارتن افزایش دهد.

رشد 18 درصدی تولید محصولات فولادی
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مقدار تولید شرکت فولاد مبارکه در 9 ماهه سال 1401 اشاره و اظهار کرد: علی رغم این که تمامی خطوط تولید شرکت در فصول تابستان و ماه های آغازین فصل سرد سال با محدودیت‌های حامل های انرژی مواجه بوده‌اند، خوشبختانه با برنامه ریزی صحیح و زمانبندی مناسب برای انجام فعالیت‌های تعمیراتی و با همت کارکنان شرکت فولاد مبارکه و فولاد سبا به رکوردهای خوبی دست یافتیم به نحوی که مقدار تولید محصولات آماده برای فروش این شرکت در بازاه زمانی یادشده به 6 میلیون و 246 هزار تن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال 1400با رشد 18 درصدی مواجه شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: در شرایطی که تولید برای کشور نقطه قوت و امیدآفرین است، بتوانیم در سایه الطاف الهی و با انسجام و همت حداکثری مدیران و کارکنان، برای سهامداران و ذینفعان شرکت منشأ اثر باشیم.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *