شرکت پردازش فولاد فرایند البرز

نماینده فروش محصولات فولاد مبارکه اصفهان

شرکت پردازش فولاد فرایندالبرز که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فولاد متیل است، به عنوان مرکز خدماتی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در استان البرز از سال 1395 تاسیس شده است.

هدف از تاسیس این مرکز خدماتی تامین محصولات فولادی و ارائه خدمات بر روی ورق‌های فولادی برای مصرف کنندگان نهایی این محصولات است.

بیانیه ماموریت

ایفای نقش محوری جهت تامین محصولات فولادی و ارائه خدمات برشکاری تخصصی مشتریان کیفی صنایع  از جمله قطعه سازان خودرو، لوازم خانگی و ..

فعالیت شرکت

فروش و برشکاری انواع محصولات فولادی تخت شامل: گرم نوردیده، سرد نوردیده، اسیدشویی شده، گالوانیزه، قلع اندود و رنگی ومقاطع فولادی (تیرآهن، میلگرد، نبشی و …)

فعالیت خدماتی و تبدیلی

این شرکت با هدف ارائه خدمات تبدیلی و تامین نیاز مصرف کنندگان محصولات فولادی به ویژه خرده‌فروشی محصولات فولاد مبارکه اصفهان در استان البرز تاسیس شده است.

این مرکز خدماتی محل تخلیه و بارگیری محصولات فولادی، همچنین ارائه خدمات برشکاری و تامین ورق مشتریان جزء در استان البرز است.

تجهیزات و امکانات

  1. یک دستگاه خط برش طولی (نواربر) جهت کلاف‌های فولادی گرم نوردیده و اسیدشویی شده از ضخامت 2 تا 4 میلی‌متر و تا حداکثر عرض 1200 میلی‌متر
  2. یک دستگاه خط برش عرضی (شیت کن) جهت کلاف های فولادی سرد نوردیده و پوشش دار از ضخامت 0.4 تا 3 میلیمتر و حداکثر عرض 1600 میلی‌متر
  3. جرثقیل سقفی 25 تنی
  4. انبار مسقف

نشانی : کرج – اتوبان قزوین – بعداز کمالشهر – شهرک صنعتی بهارستان – بلوار سروستان – گلستان ششم شرقی – پلاک 174

تلفن : 304-34765300-026

فکس : 34765305-026

ایمیل : info@Alborzsteelco.ir

وب سایت : WWW.Alborzsteelco.ir