شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران

 

شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران درتاریخ۰۳/۰۳/۱۳۷۸ تحت شماره ۱۵۰۹۵۴ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید.

 

شرکت آهن و فولاد صنیع کاوه تهران بزرگترین مرکز خدماتی فولاد مبارکه در زمینه برش  ، شکل دهی و حمل ترکیبی، و همچنین  فروش محصولات فولاد مبارکه به مشتریان در سطح بازار منطقه بوده و بالاترین هدف راهبردی شرکت، پیشتازی در ارائه خدمات جانبی و تأمین نیازهای مشتریان و کلیه ذینفعان میباشد.

فعالیت شرکت :

 

  فروش انواع محصولات فولادی (ورق، میلگرد، تیرآهن، نبشی و…) و محصولات فولاد مبارکه در تهران و استان های همجوار،

  •  انجام خدمات برش طولی و عرضی کلاف های گرم، سرد، اسیدشوئی، رنگی و گالوانیزه، انجام خدمات رولفرمینگ شامل کرکره، ذوزنقه، چهارچوب و زد
  • تخلیه و بارگیری و انبارداری در محیط سرباز و سوله های سرپوشیده و تحویل کالا به صورت ریلی و جاده ای

شرکت صنیع کاوه با در اختیار داشتن انواع دستگاه های برش طولی، عرضی و فرم دهی، توانایی ارائه خدمات برش به میزان ۲۵۰,۰۰۰ تن در سال را دارد.

شرکت صنیع کاوه با در اختیار داشتن سوله های سرپوشیده و محوطه باز، توانایی ارائه خدمات انبارداری به میزان ۵۰۰,۰۰۰ تن در سال را دارد.


سایت شمس آباد


 شرکت صنیع کاوه با رویکرد توسعه کسب وکارو در راستای ماموریت خود، کارخانه تولید سازه های صنعتی-ساختمانی را احداث و پروژهای مختلفی در این زمینه اجرا نموده است  .

فاز توسعه سایت شمس اباد با راه اندازی دستگاه تیر با جان سینوسی ((Sin Beams با آخرین تکنولوژی و تجهیزات تمام اتوماتیک در دست اجرا می باشد .

آدرس : تهران – کیلومتر ۱۲ جاده ساوه – بعداز چهاردانگه پلاک ۲۲۰

تلفن: ۵۵۲۵۰۴۴۷-۹

آدرس کارخانه : تهران – کیلومتر ۱۲ جاده ساوه – بعداز چهاردانگه پلاک ۲۲۰

آدرس ایمیل : Info@sanikaveh.com


مشاهده سایت