Detects user uses Internet Explorer

سالگرد تاسیس فولاد متیل

“به نام‌خداوند جان و خرد”

سهامداران گرانقدر و همکاران عزیز هلدینگ فولاد متیل

با سلام و تحیت و با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس.

تقویم امروز، یادآور به بار نشستن اندیشه تاسیس نهادی است که رسالت اصلی آن، علاوه بر رونق بخشیدن به صنعت کشور، ارائه خدمات مطلوب به خانواده ی بزرگ فولاد ایران عزیزمان می باشد.

این نهال ارزش آفرین که در سال ۱۳۷۰ با حمایت فولاد مبارکه جان گرفت، اکنون به درختی بارور و تنومند تبدیل شده است که بیش از هر زمانی، می توان به ثمربخشی آن امید داشت.

اکنون در آستانه بیست و نهمین سالروز تاسیس هلدینگ فولاد متیل، خرسندیم که در طول سه دهه تلاش صادقانه، با بهره گیری از دانش و تجربه نیروهای مسئولیت پذیر و توانمند، علاوه بر خدمت رسانی به جامعه هدف، با تامین نیاز فولادی بنگاههای تولیدی، مدیریت ثروت و بازار سرمایه به بخش‌های مهم و تاثیرگذار صنعت، در جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط و جلوگیری از تاثیر سوء نوسانات بازار ایفای نقش کرده‌ایم و همچنان، با امید به افقی روشن و امیدبخش،  گام برمی‌داریم.

ما امروز میراث دار دستاوردهای کسانی هستیم که تلاش کرده‌اند تا حد امکان به تعهدات صنعت فولاد کشور جامه عمل بپوشانند و اکنون به‌عنوان یک هلدینگ خوشنام در صنعت فولاد، با اتکا به حسن اعتماد شما عزیزان، خود را متعهد می دانیم که با تمام توان، پاسدار این سرمایه‌های ارزشمند و دستاوردهای حاصله باشیم و در دوران‌ جنگ اقتصادی، برای تداوم تولید و خلق ارزش، استوار و بیش از پیش گام برداریم.

دستاوردهای هلدینگ فولاد متیل در چند ماه اخیر، در قالب عرضه بیش از ۱۰۰ هزار تن محصولات فولادی به شرکتهای تولیدی و تامین ۸۰۰ هزار تن مواد اولیه  معدنی مورد نیاز فولاد مبارکه، علیرغم رکود فعالیت ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، برگ زرین و گواه آشکاری بر عزم و اراده ناشی از مدیریت جهادی در این مجموعه و بیانگر حسن تدبیر و حمایت مدیریت‌ محترم مجتمع فولاد مبارکه و نوید بخش آینده ای روشن است که امیدوارم با تلاش مضاعف و با همدلی و همراهی بتوانیم ضمن تحقق اهداف چشم‌ انداز شرکت در افق ۱۴۰۰ که همانا قرار گرفتن در جایگاه بزرگترین تامین کننده مواد اولیه صنعت فولاد و گسترده ترین شبکه توزیع محصولات فولادی کشور و حضور در بازارهای بین المللی است، در راستای جهش تولید و توسعه پایدار و آبادانی سرزمین‌مان به سهم خود گام‌های موثر و عملی برداریم.

اینجانب ، ضمن قدردانی از مساعدت، پشتیبانی و اعتماد شما عزیزان، فرا رسیدن بیست و نهمین سالروز تاسیس هلدینگ  فولاد متیل را به شما بزرگواران تبریک می گویم.

امید است با عزمی راسخ، اندیشه‌ای خلاق و پایبندی به حفظ و صیانت از دستاوردهای صنعت فولاد بتوانیم با لطف خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر عج برای تحقق منویات مقام‌ معظم رهبری که تولیدکنندگان را فرماندهان و خط ‌شکنان  عرصه‌ی حیاتیِ «تولید داخلی، رونق اقتصادی و گسترش رفاه عمومی» خواندند، برای آبادانی این سرزمین و مردم نجیب ایران زمین گام برداریم.

مجتبی مهدیان

مدیر عامل هلدینگ فولاد متیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *