شرکت فرازکاوه

شرکت فولاد فراز کاوه (سهامی خاص)

شرکت فولاد فراز کاوه در سال ۱۳۹۳ با هدف طراحی، ساخت و نصب انواع سازه‌های فلزی صنعتی و ساختمانی تأسیس گردید. این شرکت با بهره‌مندی از تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته تولیدی و الگوبرداری از برترین کارخانجات ساز فلزی اروپایی، یکی از تولیدکنندگان مدرن سازه‌های فلزی HSS با ظرفیت تولید سالانه ۱۸۰۰۰ تن در صنعت می‌باشد.

کارخانه فولاد فراز کاوه در فضایی بالغ بر ۳۰ هکتار، شامل ۱۴۰۰۰ مترمربع سالن‌های تولید سازه فلزی می‌باشد. علاوه بر فضای وسیع عملیاتی، بهره‌مندی از تجهیزات و خطوط تمام اتوماتیک نیز گویای تعهد و کیفیت عملیاتی شرکت است. بکارگیری خطوط تولید H-Beam و Box-Beam، دستگاه‌های CNC هوابرش، گیوتین های ۲ و ۶ متری، پرس پانچ هیدرولیک، اره نواری، دریل سه محوره، خطوط آماده سازی سطوح (شات بلاست و رنگ) و تجهیزات جابجایی شامل انواع جرثقیل‌های سقفی و لیفتراک از جمله امکانات این مجموعه می باشد.

اولویت و هدف شرکت، کیفیت و توسعه عملیاتی در تمامی واحدهای کارخانه ارزش‌گذاری شده است. از این‌رو، برنامه‌ریزی علمی و عملی منطبق با استقرار سیستم جامع مدیریت کیفیت و بهبود مستمر IMS (Integrated Management System) جاری شده است. مشارکت در اجرای اسکلت فلزی پیمان‌ها و پروژه‌های بزرگ فولادی کشور -نظیر برج‌های آرتمیس و پروژه سنگان مانا- گویای تخصص و کیفیت عملیاتی ما است.


آدرس : کیلومتر ۱۲ جاده ساوه – پ ۲۲۰ – ساختمان صنیع کاوه – طبقه اول

تلفن: ۵۵۲۵۳۵۱۴

آدرس کارخانه : شهرک صنعتی شمس آباد، انتهای بلوار پروفسور حسابی، پلاک۲

آدرس ایمیل :