به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد متیل: جلسه ارزیابی عملکرد شش ماهه شرکت فولاد متیل با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران این شرکت و همچنین گروه ارزیابان فولاد مبارکه اصفهان در روز چهارشنبه مورخ 1400/08/12 برگزار گردید.

براساس برنامه ارزیابی اعلام شده از طرف مدیریت امور مجامع و ارزیابی شرکت های فولاد مبارکه در مقطع شش ماهه اول سال 1400 ، ارزیابی عملکرد شرکت فولاد متیل در معیارهای تحقق اهداف و استراتژیک ، میزان اجرای سیاستهای ابلاغی فولاد مبارکه در حوزه های سرمایه گذاری و امور شرکتها ، سیستمها و فناوری اطلاعات ، تضمین کیفیت ، نیروی انسانی ، نحوه تعاملات با شرکت مادر و حوزه حراست توسط ارزیابان مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

سیروس حامدی مدیر عامل شرکت فولاد متیل ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین جلسه و تشکراز حضور متخصصان و ارزیابان شرکت فولاد مبارکه ، ازکلیه کارکنان شرکت متیل در همراهی و انجام این ارزیابی تقدیر نمود.

ایشان خاطر نشان کرد : نظارت، کنترل و اجرای سیاستهای ابلاغی یکی از ارکان اصلی مدیریت درشرکت فولاد متیل می باشد که در این فرایند، ضمن شناسایی نقاط قوت و ضعف خود سعی درتدوین برنامه ها و سیاست گذاری صحیح و اثر بخش را دارد و انشاالله به حول و قوه الهی به تحقق کلیه برنامه های استراتژیک تدوین شده برای شرکت دست یابیم و همچنین انتظارات ذی نفعان اصلی شرکت را در این مسیر محقق سازیم.

در پایان جلسه ارزیابان نسبت به میزان پیاده سازی سیاستهای ابلاغی و تحقق اهداف استراتژیک فولاد متیل و همکاری واحدهای مختلف این شرکت جهت انجام فرایند ارزیابی ابراز رضایت نمودند.